המלצה מנופר, אלון והראל טייב

חשוב לי לשתף בחוויה המשותפת שעברנו יחד עם שלומית, לכל מי שמתעניין ויש ספק אם ובמי לבחור  בתהליך המופלא של הריון ולידה.

אל שלומית הגעתי דרך המלצות של שתי חברות  שעברו עם שלומית מפגשים וחוגים שונים.

כבר בשיחת הטלפון הרגשתי את הנועם ששלומית הראתה בהמשך לאורך כל הדרך.

שלומית הגיעה אלינו לקורס הכנה ללידה של 5 מפגשים. לבעלי ולי היה מאוד נעים ואישי כשהמפגשים נעשו בבית באופן אינטימי אך בטוחה שגם בקבוצה היינו יוצאים עם חוויה מושלמת. התכנים היו מאוד אינפורמטיביים וברמה מקצועית.

דבר שהיה לנו חשוב, שנינו פחות מתחברים לידע ברמה הרוחנית אלא ברמה הפרקטית ובדיוק כך התנהלנו המפגשים. שלומית ווידאתה כל הזמן שאנחנו מבינים כל נושא, נתנה זמן, מקום וביטוי לכל השאלות, חששות ותהיות שעלו לנו.המפגשים לוו בעזרים ודגמים של מבנה הגוף, דבר שתרם לנו להבין באופן מוחשי את כל התהליך וכיצד לסייע ללידה לעבור בצורה המיטבית. כמו כן ביצענו הדגמות של פעילויות שניתן לבצע בזוג ולבד לפני ובמהלך הלידה.

באמצע חודש שמיני קבעו ליילד אותי עקב סיבות בריאותיות ובכל התהליך כמובן ששלומית היתה שותפה מלאה בהתלבטויות, טלפונים והודעות, תמיד היתה זמינה לנו ויזמה בעצמה את הקשר, זכרה כל תאריך וכל בדיקה.

כשנקבע התאריך ללידה החלטנו שהמעשה הנכון יהיה ששלומית תהיה הדולה שלנו, ותהיה נוכחת בלידה, גם מבחינה מקצועית. מאחר והלידה לא התחילה באופן ספונטני היה חשוב לנו שיהיה קול בחדר שיסביר ויפרט וייעץ במידת הצורך, דבר שבדרך כלל לצוות המקצועי אין זמן לעשות, וגם ברמה האישית נקשרנו וידענו ששלומית משרה רוגע ונינוחות שנהיה זקוקים להם.

יום לפני הלידה שלומית קבעה איתי פגישה אחת על אחת בבית קפה, בטוחה שהיא הרגישה שאני מתוחה לקראת היום הבא, המפגש נערך מעבר למפגשים שתוכננו מראש, כזו היא שלומית תיתן את הערך המוסף, הטאצ' האישי והנוגע כדי להיטב ככל הניתן, הצפנו את החששות שלי ושלומית כמנהגה הטעינה אותי מחדש באנרגיות לקראת היום הבא (כל מפגש עם שלומית היה מסתיים בחשק שבא לי ללדת עכשיו וליישם את כל מה שדיברנו עליו).
יום הלידה הגיע!

הלידה היתה צפויה להימשך שעות רבות ועם התערבויות רבות, בפועל הלידה היתה מושלמת, הכל התנהל על מי מנוחות.

הנוכחות של שלומית תרמה לנו כל כך, השרתה ביטחון וסיפקה את המענה לו היינו צריכים ביום הכל כך משמעותי.

תהליך הלידה התנהל כולו כפי שתכננו מראש, דבר שתרם למשך התהליך שהיה קצר בהרבה מהצפוי.

יחד עם הנוכחות הענקית והחשובה של שלומית היה לנו חשוב שתהיה לנו את החוויה האינטימית שלנו וכך היה,שלומית נתנה לנו את המקום האישי שלנו, תמכה וליוותה מהצד, נתנה לנו את ה"ביחד" האישי שלנו.

ולבסוף יצא גוזל קטן ומושלם, שהיה חלק בכל התהליך מהיותו בבטן.

שלומית אין ספור תודות על כל החוויה שחלקת איתנו והפכת אותה לנעימה וטובה.

סיפור הלידה שלנו חיובי ומעלה חיוך על פנינו ואין ספק שרבות מכך בזכותך.
תמשיכי לעזור להביא חיים לעולם, ניפגש בפעם הבאה, אין כמוך.

נופר, אלון והראל טייב

שיתוף: