המלצות - דולה

igul5

מאיה ותומר הרן: "כשמדמיינים לידה ועוד לידה חוזרת אנחנו מדמיינים מה היינו רוצים שיהיה. אני ידעתי שאני רוצה חוויה מתקנת ובדימיון שלי ראיתי לידה טבעית, קשב לגוף והבנה שהגוף שלי יודע ללדת. בלידה השנייה החלטנו שאנחנו רוצים דולה ופניתי לשלומית. כבר ממפגש ההיכרות ידענו שזה זה, שלומית תלווה את הלידה שלנו וכך היה. זכיתי בלידת החלומות שלי עם ליווי מדהים, מכיל ומרגיע. המפגשים עם שלומית עזרו לי לעבד את הלידה הראשונה ואת מה שחווינו, שלומית הקשיבה, כתבה, דיברה, צחקנו ודמעתי (ולא רק פעם אחת). בשעת משבר היא ידעה להיות פה בשבילי בכדי שנקבל את ההחלטה הכי טובה בעבורנו במהלך הלידה ואחריה. הליווי טרום הלידה, בלידה ולאחר הלידה היה בדיוק כמו שדמיינתי ויותר. תודה רבה על הכל!!!"

נופר, אלון והראל טייב: "חשוב לי לשתף בחוויה המשותפת שעברנו יחד עם שלומית, לכל מי שמתעניין ויש ספק אם ובמי לבחור  בתהליך המופלא של הריון ולידה. אל שלומית הגעתי דרך המלצות של שתי חברות  שעברו עם שלומית מפגשים וחוגים שונים. כבר בשיחת הטלפון הרגשתי את הנועם ששלומית הראתה בהמשך לאורך כל הדרך…" להמלצה המלאה

igul2
igul4

אורלי, זיו וסהר רוזנצוויג:  "שלומית יקרה, תודה!

על הליווי לאורך כל הדרך, על המילים הנכונות והמחזקות, על החיבוק ברגע המתאים, על ההקשבה וההכלה, על ההבנה והחיזוקים, על העזרה והמרגוע. ובעיקר על היותך שם. זכינו, ובטוחים שדרכינו עוד יצטלבו"

אשר, תמר ואבישי פלאי: "חיפשנו דולה שמעבר למקצועית הרבה שלה היא תהיה קשובה, מבינה ותומכת. אישתי ראתה את הפרופיל בפייסבוק של שלומית, וקיבלה עליה המלצות חמות. כבר במפגש הראשון הרגשנו שיש לנו חיבור טוב איתה…" להמלצה המלאה

igul3
igul1

נורית ועידן קרני:  "שלומית היקרה, אז אחרי שהתאוששנו מהלידה והתחלנו להתרגל להיותנו הורים זה הזמן להגיד לך תודה! תודה על הליווי לאורך כל הדרך. לפני, בזמן ולאחר הלידה. תודה על ההכנה, ההדרכה, החיזוק, התמיכה, העצות, הדאגה וההקשבה.

אומנם בסופו של דבר הלידה  היתה לא כמו שציפינו וייחלנו וגם עם לא מעט שעות, אך במקרה שלנו הדרך היתה לא פחות חשובה מהתוצאה, ובזכות השקט הנפשי שלך, הרוגע שהקרנת והמקצועיות שבך עזרת לנו להגיע ללידה מוכנים יותר.

אנחנו בטוחים שתמשיכי לעשות חיל בעבודתך. את אישה מדהימה וענווה שעושה את עבודתה בהמון אהבה ומכל הלב.  תודה שהיית שם בשבילנו"

 רוני ורני אגוזי:  "שלומית ליוותה אותי בלידה הראשונה שלי. היא הפכה חוויה לא כל כך טובה של 18 שעות צירים לחוויה מדהימה… נכחה איתי מרגע ההגעה לבית החולים ועד ללידה. דולה מדהימה!"

igul5
igul2

Tzipporah Bragg: Shlomit acted as my doula   when my third daughter was born.  I was very impressed with Shlomit's doula service.  There are so many things that Shlomit did well.  She was reliable in her communications with me

  להמלצה המלאה

 

שיתוף: