המלצה ממירב חומט-טל אמא של אליענה

 

שלומית אהובה, אז עכשיו אחרי שעבר קצת זמן ואפשר להתחיל לסדר את המחשבות והרגשות חשוב לי לומר תודה!!!

 

אחרי הלידה, רחוקה מהבית, מאמא ובארץ זרה מצאתי עצמי אמא בפעם השלישית. השמחה הגדולה נמהלה בעייפות, בנסיונות להיות עבור הבייביי, עבור הגדולים…ובעיקר עבורנו. משפחה חדשה. אבא אמא ושלושה ילדים. ואז, יום אחד התעוררתי כשאני מבינה שמשהו כנראה לא ממש בסדר..  הבייביי כמעט ולא אוכלת. 4 או 5 ארוחות ביממה ואז שינה ארוווכככההה כזו שמצביעה שיש כאן משהו לא נכון או הגיוני. היה לי ברור שהיא עם לשון קשורה, היה לי ברור שהיא לא אוכלת מספיק ובעיקר היה לי ברור שאני זקוקה לעזרה כדי לעזור לתינוקת שלי. 

 

בלי להסס ישר שלחתי לך הודעה. סיפרתי לך הכל וקצת יותר (המצפון, הבהלה,הכעס ומה לא.. ) ובלי ששמתי לב יצאנו לדרך מיוחדת. את שאלת,  הצפת, כיוונת ואני איתך. צילומים של הנקה, הודעות וואטסאפ ארוכות, שיחות, עידוד, שידרוג משאבה ובעיקר אהבה והכלה!!! ואז הגיע הרגע שהבנת שהבייביי ואני זקוקות ליותר ובדרך לא דרך מצאת לי יועצת הנקה פה, בזימבבואה שעזרה לי להמשיך במסע לשיפור וייצוב ההנקה ומשק החלב. וכמובן שנשארת בתמונה לכל שאלה, שמחת עם כל עלייה במשקל ותמיד תמיד הזכרת לי שאני מופלאה ולוחמת ומה לא…

 

אז שלומית אהובה, את בעצמך מופלאה ולוחמת ומה לא!!!

תודה שהיית שם- חברה, קולגה, יועצת ומדריכה ובעיקר אישה!!

תודה על הטיפים הנפלאים, על הכוונה והעצות ובעיקר תודה שהסכמת ללוות אותי כשים מפריד ביננו.

תודה על ההפנייה להתרת הלשון והשפה הקשורות…פשוט תודה!!!

 

מאחלת תמיד שיהיו לידות קלות, הנקות נעימות ושפע חלב..   ולפעמים כשצריך פוש קטן שכל אלו יקרו, אני ממליצה לפנות אליך כדולה ומדריכת הנקה!!!

 

בטוחה שנשים שיזכו בלווי ובתמיכה שלך יהיו בידיים טובות ומקצועיות ולב אוהב וזה בעצם מה שחשוב!!!

 

חיבוק גדול!!!!

מירב חומט-טל אמא של אליענה

שיתוף: