המלצה מקרן – אמא של אופיר

שלומית היקרה כל כך…

 

במשך זמן רב תכננתי לכתוב לך מכתב תודה, אך בכל פעם כשהתכוונתי לעשות זאת, זה איכשהו נדחה כמו כל "משימה" שאם טרייה מותחת ודוחה מרוב תשישות והמרדף אחר החיים החדשים.

 

לא פעם, כששוחחנו והתכתבנו קראתי לך המלאך השומר שלנו, שלי ושל אופירי בכורי. תואר זה לא ניתן לך בחסד, אלא בעקבות מקצועיות, אכפתיות, זמינות ומסירות לאין ערוך. לא אגזים כשאכתוב שפעמיים הצלת את אופיר מרעב!

 

הפעם הראשונה הייתה כשרק הכרנו לפני כשמונה חודשים, חזרתי מבית החולים כאובה, מבולבלת וחסרת בטחון ואת מבלי להכיר אותי, רק מלהקשיב לסיפור שלי ולחששות שלי ידעת להרגיע ולהכיל עם קולך הרך ועזרת לנו להעביר את הימים הראשונים עד הפגישה שלנו מבלי לוותר על ההנקה ועל הזנה בחלב אם למרות כל הקשיים. ידעת לשים את האצבע על מקור הבעייה בין אם זה היה עם הלשון הקשורה ובין אם כשחזרתי ליטול גלולות. ידעת להכווין לאנשי המקצוע כשהיה צריך, ידעת להתייעץ ולחזור עם התשובות הכי מקיפות ומדוייקות כשהיה צורך, המענה שלך תמיד היה מקיף מפורט ומותאם להבנה שלי. בנוסף, וידאת שהמסר הועבר, שתכנית העבודה ברורה ושהשלבים שיש עוד לנקוט ברורים עד תום. כל זאת באמצעות כתיבה הן במחברת כשנפגשנו והן בהודעות טקסט כשהייעוץ התנהל דרך הטלפון, כך שגם אם ההורמונים עדיין משתוללים והתשישות גוברת על הזכרון, ניתן לחזור למידע הכתוב ולהיזכר.

 

ומבחינתי הדבר הכי חשוב היה שידעת תמיד תמיד להעניק לי את ההרגשה שאת שם בשבילי מבלי לשפוט או להתנשא. אני מעריכה אותך מאוד מאוד מאוד שתמיד ידעת להכווין אותי לקול הפנימי שלי כשאני כבר לא זיהיתי אותו ועודדת אותי להקשיב לאינטואיציות שלי ולכך שאמא תמיד יודעת יותר טוב מכולם מה טוב לבן שלה.

 

כשחיפשתי יועצת הנקה עוד לפני הלידה, לא תיארתי לעצמי שאפגוש אדם שיעניק לי תמיכה כל כך רחבה ויתעניין כך בשלומנו לאורך הזמן. זה ממש ממש לא מובן מאליו. מיותר לציין שאני מאחלת לכל הריונית ואמא שחושבת על ייעוץ הנקה לקחת אותך ולקבל את הטוב ביותר.

 

שלומית היקרה, תודה על כל מה שעשית עבורנו עד כה והדרך עוד ארוכה… ☺

 

אני מאחלת לך שתמיד יהיו לך הכוחות הנפשיים והפיזיים ואת הפניות הרגשית להעניק כך לנשים שנמצאות במצב הכי רגיש בחיים שלהם ושכל אחת מהן תמיד תחייך כשהיא תראה את שמך מופיע על הצג בדיוק כפי שאני מחייכת.
ישר כח ואני מאחלת לך רק טוב,

אוהבת מאוד קרן אמא של אופיר.

שיתוף: