המלצות – הכנה ללידה

אורלי, ענת, יעל, אצ'ם, הדר, ישראל ואווקה:  "לשלומית מדריכת ההכנה ללידה הכי מדוייקת שיש ♥ היה לנו העונג לעבור איתך את מסע הלמידה המרתק הזה. כולנו פה יוצאים/ות עם כלים פרקטיים וידע עשיר להמשך חויית הלידה שלנו. רוצים להודות לך על הסבלנות המדהימה שלך לענות על כל שאלה כחשובה ביותר, לתת לנו את האומץ לשאול ולבטוח בלמידה הקבוצתית, להקשיב לנו ביושרה רבה ולענות בכנות גמורה תמיד, להעביר את הידע הרב שיש לך בצורה עדינה ומלמדת כפי שעשית. היה נפלא! תודה שוב ועוד נשתמע 😊"

igul1
igul5

רעות, גלעד ועדי טל:  "רצינו לעבור קורס הכנה ללידה מכיוון שזה ההריון הראשון שלנו, ורצינו לקבל ידע בנוגע ללידה, למלא את הפער של הלא נודע שקיים בחוויה החדשה והגדולה הזו שנקראת לידה ובמהפך הזה בחיים מזוג למשפחה. היה לנו ברור שאנחנו רוצים להגיע עם ידע שיעזור לנו בהתמודדות עם חווית הלידה ואת הידע הזה נקבל בקורס הכנה ללידה.

בחרנו בקורס הכנה ללידה של שלומית כי היה לנו חשוב לקבל את התמונה הרחבה של האפשרויות שלנו ומענה לצרכים הספציפיים שלנו, והיה לנו ברור שקורס כללי ממסדי לא יכול לתת מענה לזה.

המידע שקיבלנו בקורס עזר לנו מאוד גם מבחינת המוכנות הנפשית לחוויה חדשה ולא נודעת, בכך שאיפשר לנו להבין בערך מה מצפה לנו אפילו שאין לדעת מה בדיוק יקרה.. בנוסף קיבלנו כלים מעשיים להתמודדות עם שאלות ולבטים שצצו בדרך כמו איך להתמודד עם העובדה שרוצים לתת זירוז וכדומה. וגם בלידה עצמה קיבלתי טיפים שעזרו לי לעבור אותה במינימום סטרס.

אנחנו ממליצים לכולם: חברים, מכרים, משפחה, לעבור את קורס ההכנה ללידה של שלומית.  וזו ההזדמנות לומר לך, שלומית, שוב תודה ענקית! רואים שאת עושה את הדברים מהלב ויש חשיבות רבה לעובדה שאת זמינה לכל שאלה ועניין, בין המפגשים וגם אחרי הקורס."

הדר כהן:  "שלומית המהממת!! הסיפור ביננו התחיל מההכנה ללידה,שקיבלתי ים של ידע ששווה הרבה כח וביטחון גדול לקראת הלידה השניה.. בזכותך למדתי לא לוותר בקלות…בזכותך למדתי להקשיב גם לעצמי. ועוד מלאא..

בהמשך נפגשנו כמובן גם בדברים האחרים שאת עושה ובכולם עזרת לי מאוד. בהכנה להנקה ובסדנה לעיסוי תינוקות.  שמחה שזכיתי ללמוד ממך ולהכיר אותך! הרוגע, הרגישות, הרצון לעזור והסבלנות שלך קנו אותי

igul2
igul4

יפעת וחגי:  "לפני הלידה השניה חיפשתי מפגש ריענון של הכנה ללידה. רציתי להרגיש שאני מגיעה מוכנה ככל הניתן ולא להיות רק "מנוהלת" ע"י הצוות הרפואי כיוון שידע מוקדם מהווה נקודת כח ועוצמה, בפרט בסיטואציה כזו שהיא בהגדרה ה'לא נודע'. להשיג שליטה במידת האפשר בסיטואציה שיש בה הרבה סימני שאלה. בנוסף רציתי להגיע נינוחה ככל האפשר ולפחות אצלי תכנון מוקדם מרגיע.

במהלך המפגש עם שלומית היא הביאה איתה אווירה של רוגע ונינוחות. הרגשתי ממנה אמפתיה, הכלה וחוסר שיפוטיות.

הדברים שלמדתי במפגש אחד עם שלומית עזרו לי לקבל החלטות שהיו נכונות לי. להקשיב לצוות הרפואי מחד אך מאידך לא לבטל את תחושות הבטן והאינסטינקטים האישיים שלי. לקחת פסק זמן לחשוב לפני קבלת ההחלטה (כן, כן, גם תוך כדי צירים).

אהבתי את זה שברור אצל שלומית שאין תשובה אחת ל"מה נכון". יש מה עשוי להיות נכון עבורי, בהתאם לנטיותיי האישיות. היא מצליחה שלא להביא את נטיות הלב האישיות שלה.

אנחנו ממליצים להגיע לקורס הכנה ללידה של שלומית לכל מי שרוצה להרגיש ביטחון ורוגע לקראת הלידה, להגיע מוכנה לתהליך הלידה על כל שלביו,  להכיר את האפשרויות העומדות בפניה, להכין "תוכנית לידה" התואמת את רצונותיה ונטיות ליבה, ולקחת לידיה את המושכות בנקודות שעליהן כן יש לה שליטה."

 סוזי ויוסי פרנקוס:  "לפני הלידה הראשונה שלנו עשינו קורס הכנה ללידה אישי אצל שלומית. הקורס, התכנים והדרך שבה הועברו, כל אלה חיזקו אותנו, חיברו ביננו והפכו אותנו למגובשים יותר. בזכות הקורס יכולנו לקבל במהלך הלידה החלטות בצורה טובה, בהתאם למה שהיה נכון לנו באותו הרגע. כשהרופאים הודיעו לי שהגיע הזמן להחליט על ניתוח קיסרי, ידעתי שעשיתי כל מה שיכולתי. שנינו היינו שותפים מלאים להחלטה מתוך ידע והבנה אמיתית של המצב ולא מתוך לחץ וחוסר אונים.

שלומית לימדה אותנו איך לפעול יחד בתיאום כזוג בלידה, עשתה לנו סדר במידע הרב והמציף שקיים ברשת, הביאה לנו את התכנים הרלוונטיים לנו, ולא פחות חשוב, לימדה אותנו איך להשתמש במידע הזה במהלך הלידה ובכל סיטואציה שפגשנו בלידה.

אני מודה שהתלבטנו לפני שהחלטנו לעשות את הקורס אצל שלומית במקום בקופת חולים או בבית חולים. אבל בדיעבד, אנחנו שמחים על ההחלטה הזו, היא שווה כל סכום. הקורס של שלומית הוא באמת אישי. שלומית בדקה איתנו מה המידע שחשוב לנו לדעת והתייחסה לזה. בתחילת כל מפגש, התייחסנו לשאלות שהיו לנו, למצב האישי הספציפי שלנו. בנוסף, קיבלנו גם כלים לזוגיות שלנו, שחשובה לא פחות גם כשאנחנו הופכים להורים והקורס גם עזר לנו בהתמודדות עם ראשית ההורות, גם היום, 7 חודשים אחרי הלידה. הקורס עזר לנו לסמוך אחד על השני בלידה אבל גם בהורות. ההורות שלנו תומכת ומושפעת ממה שלמדנו ואיך שהתגבשנו אז. הקורס ממש בנה לנו את המשפחה שלנו, את היסודות שלה ואנחנו בטוחים שהיסודות האלה ילוו אותנו גם עם הילדים הבאים שלנו.

אנחנו ממליצים בחום על קורס ההכנה ללידה של שלומית. מי שרוצה לדעת באמת מה חשוב לדעת לפני הלידה ואיך להשתמש בידע הזה – שילך לקורס ההכנה ללידה של שלומית."

igul3
igul1

מיכל:  "מאחר וזה הריון ראשון שלי היה לי הרבה חוסר ידע ואי וודאות לקראת הלידה ולכן היה חשוב לי לדעת קצת לקראת מה אני הולכת. קורס אישי  1 על 1 נראה לי הרבה יותר אפקטיבי ויעיל.

הקורס הקנה לי ידע רב והועבר בצורה ברורה ומעשית מאוד. גרם לי להגיע לחדר הלידה עם תחושה של יותר ביטחון. שלומית העבירה את הקורס בצורה מקצועית נעימה ועניינית ואני ממליצה בחום על קורס ההכנה ללידה שלה. גם המלווה שלי היתה מרוצה ולמרות שבעצמה עברה לידות, חידשת לה הרבה"

מ.ז. אבא טרי:  "קורס ההכנה ללידה של שלומית הוא משנה תודעה, עכשיו אני מבין שגם אם אין לנו הכשרה רפואית או מיילדותית, עדיין אנחנו יכולים להיות שותפים מלאים לתהליך הלידה. יש לנו כלים להתמודד עם מה שיבוא, אנחנו יודעים מה לשאול ואיך לקבל את המידע שאנחנו צריכים כדי שנוכל להיות שותפים להחלטות ולבחור באמת את מה שנכון עבורנו בכל שלב בלידה"

igul5
igul2

 גילי פאר, מנהלת מרכז צעירים – יקנעם:  "זה היה קורס קבוצתי אך ההרגשה היתה של קורס אישי שהועבר בצורה מעניינת, מלמדת ובעיקר מאוד מרגשת ועמוקה.
"אני יוצאת מהקורס רגועה יותר מאשר הייתי לפניו" אמרה אחת המשתתפות, "המידע שקיבלתי פתח בפניי אפשרויות רבות שלא חשבתי עליהן לפני הקורס" אמרה משתתפת אחרת. ולשמחתי עוד ביקורות טובות מרגשות רבות היו בערב הזה!
זהו קורס ראשון וייחודי למרכז הצעירים, ותודה רבה למשרד לפיתוח הנגב והגליל שנתן את האפשרות לקיים קורס זה."

הילה חתן-בכר:  "נכון, יש קורס הכנה ללידה של קופ"ח. נכון, סביר להניח שהוא קצר יותר. נכון, רוב הסיכויים שהוא זול יותר. עשיתי את הקורס הזה… ולכן אני הכי אובייקטיבית לומר שאם מדברים על איכות אין מקום להשוואה.  אם את רוצה שיכילו אותך, שבן זוגך יתחבר לחוויה המדהימה הזו, שילוו אותך גם אחרי הלידה, שיקשיבו לחששות שלך, שירגיעו אותך באמת, שיהיו זמינים לך… בחרי באיכות. ממליצה בחום על קורס ההכנה ללידה של שלומית. המדריכה היא מתנה!"

igul4
igul3

מירי סניצקי:  "אמש זכיתי לקחת חלק בקורס ההכנה ללידה של בתי, בהנחייתה של שלומית. למרות 4 הלידות שליוויתי את בנותיי, הועשרתי בכל כך הרבה מידע. שלומית מעבירה את הקורס בנועם ובמקצועיות. ממליצה בחום!"

שיתוף: